تصویر

عمده ترین مشکل افراد هنگام دکلره کردن، نشت کردن و روان شدن مواد دکلره به دلایلی هم‌چون آب انداختن یا حرارت ایجاد شده، است. در نتیجه بخش‌های دیگری از موی سر که فرد قصد دکلره کردن آن‌ها را نداشته، روشن و دکلره می‌شوند و به عبارتی کار دکلره کردن مطابق مدل برنامه‌ریزی شده جلو نمی‌رود. چسب دکلره محصولی است که با ایجاد چسبندگی لازم مانع از نشت کردن و خارج شدن مواد دکلره از محل مورد استفاده آرایشگر می شود. در نتیجه کار دکلره کردن مو آسان تر و تمیزتر صورت می‌پذیرد.

با فن آوری جدید چسب دکلره جهت ساختن خمیر دکلره، دیگر نیازی به خرید کلاه مش گران‌قیمت، فویل‌های نامرغوب و خمیر دکلره گران قیمت نیست. با چسب دکلره دیگر نگرانی در خصوص نشت کردن دکلره در مش‌های فویلی، مش‌های کلاهی و انواع بالیاژ و مش‌های تکه‌ای باقی نمی­‌ماند. هم‌چنین با استفاده از چسب دکلره می­توان در همه روش‌های دکلره کردن مو از نشتی، کف و پف کردگی خمیر دکلره و نیز غبار پودر دکلره جلوگیری کرده و باعث چسبیدن مواد دکلره بر مو شد. این امر قدرت نفوذ مواد بر بافت مو را بالا برده و کار دکلره را آسانتر می‌کند. با این چسب افراد می‌­توانند به راحتی دکلره خود را با غلظت‌های مختلف تهیه نموده و تا مرحله چسبندگی مواد «حالت آدامس» غلیظ نمایند.
از دیگر ویژگی‌های این محصول آن است که جهت نگهداری نیاز به یخچال نداشته و به هیچ‌وجه خراب نشده و فاسد نمی‌گردد. هم‌چنین این محصول با انواع پودرهای دکلره (پودر سفید، آبی، رنگی از برندهای مختلف) قابل ترکیب است. لازم به ذکر است که چسب دکلره به تنهایی باعث روشن شدن موها نمی­‌شود. جهت مصرف کافی است نصف قاشق چایخوری از چسب دکلره را با یک پیمانه پودر دکلره مخلوط کرده و سپس از خمیر بدست آمده استفاده نمایید.
- جلوگیری از نشت کردن دکلره در مش­های فویلی، کلاهی، تکه ای و انواع بالیاژ
- قابل استفاده و ترکیب شدن با انواع پودرهای دکلره
- نگهداری آسان (عدم نیاز به نگهداری در یخچال)
- تهیه دکلره مورد نیاز در غلظت های مختلف
- جلوگیری از کف و پف کردگی خمیر دکلره
- عدم نیاز به استفاده از فویل های نامرغوب
- کنترل غبار پودر دکلره در هنگام استفاده
- عدم نیاز به خرید کلاه مش گرانقیمت
- ماندگاری بسیار بالا و عدم فاسد شدن
- افزایش قدرت نفوذ مواد بر بافت مو
- تسهیل در کار دکلره کردن
یک قاشق چایخوری از چسب دکلره را با یک پیمانه پودر دکلره و حجم اکسیدان مورد نیاز مخلوط کرده و سپس از خمیر بدست امده استفاده نمایید.

EnglishPersian