تصویر

روشن کردن مو و ایجاد مو با رنگ بلوند پلاتینه و یا بلوند بسیار روشن، بدون آسیب رسانی به بافت آن، از جمله خواسته های بازار می باشد. معمولا افراد برای روشن کردن مو از پودر دکلره یا دکوکرم استفاده می نمایند اما معمولا در این روش‌ها رنگ به ویژه رنگ طبیعی مو به طور کامل از بافت آن خارج نشده و نتیجه دکلره کردن، ایجاد موی دکلره با رنگ نارنجی یا بلوند متوسط (پایه دکلره7) می­باشد. لذا افراد برای رسیدن به موی پلاتینه و خارج کردن رنگ زردی از بافت مو، ملزم به دکلره کردن مجدد مو می باشند. از سوی دیگر پودر دکلره موجب آسیب دیدگی شدید بافت مو شده و در صورت تکرار دکلره کردن جهت خارج کردن زردی از بافت مو، موجب تشدید آسیب دیدگی مو و رسیدن آن به حالت کشسانی می شود.

به منظور پاسخ به نیاز بازار جهت پلاتینه کردن مو بدون آسیب دیدگی بافت آن و حفظ سلامت آن، پژوهشگران شرکت استارلیدی پس از سالها تحقیق، توانستند محصول کرم پلاتینه استارلیدی را طراحی و فرموله نمایند. این محصول با قدرت روشن کنندگی بالای خود می تواند موها را تنها در 1 مرحله تا 7 پایه روشن نماید. به عبارتی کرم پلاتینه استارلیدی موهای طبیعی را طی یک مرحله از رنگ طبیعی به رنگ پلاتینه روشن تبدیل می نماید. این محصول، بدون جا گذاشتن رنگ زردی در بافت مو، موها را به پایه دکلره بسیار روشن رسانده و رنگ زیبا و جذابی را بدون اسیب رسانی به بافت مو و از بین بردن شادابی آنها بر روی موهای فرد ایجاد می­کند. همچنین کرم پلاتینه استارلیدی فاقد آمونیاک بوده و در نتیجه فاقد عوارض جانبی همانند حساسیت و سوزش می‌باشد.
مقدار مساوی از محصول کرم پلاتینه را با مواد داخل بطری مخلوط کرده سپس مو را با آن آغشته نمایید. حداکثر پس از یک ساعت موها را آبکشی نمایید. توجه نمایید در صورت تیره بودن شدید موها و در نتیجه نرسیدن به رنگ دلخواه، فرایند را مجددا تکرار نمایید. پس از شستشو، ماسک موی داخل جعبه را استفاده نموده و پس از پنج دقیقه، ماسک را آبکشی نمایید.
قبل از مصرف تست حساسیت انجام دهید. برای انجام تست حساسیت مقدار کمی از محصول تیوب را با مواد داخل بطری مخلوط نمایید. سپس مقدار کمی از آنرا بر روی پوست قرار دهید. در صورت احساس خارش شدید یا بروز سوزش و حساسیت از استفاده از محصول اجتناب نمایید. برای جلوگیری از ایجاد خشکی و آلرژی در پوستهای خشک و حساس، بهتر است قبل از مصرف، کف سر را چرب نمایید.
EnglishPersian