تصویر

این محصول حاوی آبرسانهای قوی است که میتواند آب از دست رفته تارهای مو به واسطه تماس با مواد شیمیایی در حین رنگ کردن، دکلره کردن و یا صاف یا فر نمودن را به انها بازگرداند.آبرسانی عمیق بافت مو موجب می شود تا شادابی طبیعی موها بازیابی شوند.

نرم کننده برند «استارلیدی» برای موهای خشک توصیه میشود. این محصول حاوی آبرسانهای قوی است که میتواند آب از دست رفته تارهای مو به واسطه تماس با مواد شیمیایی در حین رنگ کردن، دکلره کردن و یا صاف یا فر نمودن را به انها بازگرداند. آبرسانی عمیق بافت مو موجب می شود تا شادابی طبیعی موها بازیابی شوند. همچنین این نرم کننده برای آبرسانی و ایجاد لطافت بر روی موهایی که به طور طبیعی خشک و شکننده می باشند نیز مناسب می باشد.
از سوی دیگر وجود سیلیکون های موثر در نرم کننده برند «استارلیدی» باعث خنثی شدن بار الکتریکی موجود در موها شده و از وز شدن و گره خوردن آنها جلو گیری می کند.
از جمله ویژگیهای این محصول ماندگاری بالای اثر آن بر روی مو می باشد. نرم کننده برند «استارلیدی» با آبرسانی عمیق و پایدار بافت مو، رطوبت لازم به بافت مو تا شستشوی بعدی را تامین می نماید و شما می توانید تاثیر این محصول را در شستشوهای بعدی نیز بر روی موهای خود احساس کنید.
لازم به ذکر است این محصول صرفاً در ساقه موها قابل استفاده است و تماس آن با کف سر توصیه نمی گردد. لذا پس از شستشوی موها، آنها را به نرم کننده استارلیدی آغشته کرده و پس از چند دقیقه مکث، آبکشی نمایید.
• آبرساني عميق و پايدار بافت مو
• داراي تاثير با ماندگاري بالا بر روي مو
EnglishPersian