بافت و ساختار طبیعی مو به دلیل استفاده از مواد شیمیایی همانند انواع مواد شوینده، رنگ موهای دائمی، پودر دکلره، صاف کننده های مو و مواد فر دچار آسیب شده و در نتیجه لطافت و شادابی خود را از دست می دهند. از جمله عوارض استفاده از مواد شیمیایی بر ساختار مو می توان به نازک و ضعیف شدن تارهای مو، شکنندگی، کشسانی و خشکی آنها و موخوره اشاره کرد. به منظور احیای بافت موهای آسیب دیده و خشک و بازگرداندن لطافت و نرمی به آنها، متخصصان شرکت استارلیدی ماسک موهای مختلفی را تولید و به مصرف کنندگان ارائه نموده اند.

انواع ماسک موی استارلیدی به شرح زیر می باشد:

تصویر

ماسک مو با عصاره جوانه گندم مغذی انواع مو

عصاره جوانه گندم، سرشار از ویتامین­هایA, B وC و املاح معدنی سلنیوم و منیزیوم است.
ماسک مو با عصاره جوانه گندم مناسب تغذیه انواع مو به ویژه موهایی که به طور طبیعی خشک و شکننده هستند، می باشد.

• تغذیه و آبرسانی عمیق بافت موها
• ایجاد براقیت، شادابی و لطافت بر روی موها
• خنثی کردن بار الکتریکی روی ساقه مو و کنترل « وز » موها
• افزایش حجم مو و پرپشت دیده شدن آنها

تصویر

ماسک مو با پروتئین کراتین مخصوص موهای آسیب دیده

ماده اصلی تشکیل دهنده بافت مو، پروتئین کراتین می باشد. این پروتئین در اثر مجاورت با مواد شیمیایی آسیب دیده و در نتیجه مقدار ان در بافت مو کاهش می یابد. کاهش کراتین در بافت مو، موجب آسیب پذیری مو شده و در نتیجه مو در مجاورت مواد شیمیایی ساختار شکننده ای پیدا می کند. لذا از جمله عوارض موهایی که در معرض مواد شیمیایی همانند رنگ مو، پودر دکلره، ریموور و مواد صاف کننده یا فرکننده مو قرارمی گیرند، خشکی، زبری و آسیب دیدگی می باشد. ماسک کراتین برند «استارلیدی» راه کاری مناسب برای ترمیم بافت موهای آسیب دیده و خشک می باشد. کراتین مورد استفاده در این ماسک می تواند، بافت کراتینه موهایی که به دلایل مختلف آسیب دیده و حتی به مرحله کشسانی رسیده اند را به گونه ای ترمیم نماید تا مجددا شادابی، لطافت براقیت اولیه خود را بازیابند. ماسک کراتین برند «استارلیدی» همچنین دارای ترکیبات سیلیکونی و پلیمرهای کاتیونی است. این مواد می-توانند ضمن ایجاد لایه محافظ بر روی تار موی افراد، خلل و فرج روی انها را پوشش داده و حالت درخشان و نرمی را به آنها ببخشند. پس از شستشوی موها، ساقه مو را به ماسک کراتین آغشته کرده و 10 دقیقه مکث نمایید. سپس موهای خود را آبکشی نمایید.

تصویر

ماسک مو با عصاره آلوئه ورا مخصوص موهای خشک

خشکی موها باعث وز، زبری و شکننده شدن موها می شود. آلوئه ­ورا سرشار از انواع ویتامین، مواد معدنی، اسیدهای آمینه، آنزیم و ترکیبات پلی‌ساکارید است که موجب آبرسانی و تغذیه عمیق بافت مو می‌شود.

• آبرسانی و تغذیه عمیق بافت مو
• تسهیل شانه زدن موها
• افزایش براقیت، شادابی و لطافت موها
• حفظ رطوبت موها در فاصله بین 2 شستشو
• جلوگیری از شکنندگی موها
• خنثی کردن الکتریسیته ساکن موها و کنترل وز آنها
• کنترل و جلوگیری از ایجاد موخوره

تصویر

ماسک مو با عصاره انار مخصوص موهای رنگ شده

ماسک مو با عصاره انار برند «استارلیدی» به طور ویژه برای مراقبت از موهای رنگ شده فرموله شده است. همواره افرادی که به طور دائم از رنگ موهای شیمیایی برای تغییر رنگ موهای خود استفاده می کنند، از خشکی، زبری و نازک شدن تار موهای خود ناراضی هستند. چرا که مواد شیمیایی موجود در رنگ موهای شیمیایی، موجب آسیب دیدن بافت مو شده و شادابی و لطافت آنها کاهش می یابد. برای احیای بافت آسیب دیده موهای رنگ شده، تقویت و بازگرداندن شادابی و لطافت آنها، ما ماسک مو با عصاره انار را پیشنهاد میکنیم. عصاره انار سرشار از ویتامینهای A,B,C و آهن است. وجود این املاح در ماسک موی برند «استارلیدی» موجب تغذیه و آبرسانی بافت مو شده و در نتیجه اثرات منفی استفاده از مواد شیمیایی و آمونیاک را از روی موهای رنگ شده را می برد. همچنین استفاده از ماسک با عصاره انار برند «استارلیدی» موجب کاهش خروج رنگ از بافت مو در هنگام شستشو شده و در نتیجه شما می توانید ماندگاری رنگ موی خود را با استفاده از این ماسک، افزایش دهید.
استفاده از ماسک انار برند «استارلیدی» موجب براقیت، لطافت و سلامت موهای رنگ می شود.

• تغذیه و آبرسانی بافت موهای رنگ شده
• حذف عوارض استفاده از مواد شیمیایی و آمونیاک بر روی بافت موها
• افزایش براقیت، شادابی، لطافت و سلامت موهای رنگ شده
• کاهش خروج رنگ از بافت مو در هنگام شستشو و در نتیجه افزایش ماندگاری رنگ مو

EnglishPersian