ایجاد تغییر و تنوع در رنگ مو از جمله خواسته های بانوان می باشد. ایجاد این تنوع با استفاده از رنگ موهای دائمی دشوار می باشد چرا که این رنگها دارای ماندگاری بالایی می باشند و افراد برای خارج کردن آنها از موهای خود مجبور به استفاده از پاک کننده های رنگ مو می باشند که این مواد برای سلامت مو عمدتا مضر بوده و باعث خشکی موها می شوند.

از سوی دیگر به دلیل استفاده از آمونیاک در تولید رنگهای دائمی و نیز الزام ترکیب آنها با اکسیدان، استفاده زیاد از این رنگها موجب اسیب دیدگی زیاد بافت مو و خشکی آنها می شود در نتیجه افراد نمی توانند نیاز تنوع طلبی خود را با استفاده از رنگهای دائمی ارضا نمایند. شرکت استارلیدی شامپو رنگهای خود را که در 14 رنگ فانتزی و طبیعی به بازار معرفی شده است را برای این دسته از مشتریان فرموله و تولید نموده است.
- شامپو رنگ استارليدي فاقد آمونياك بوده و بدون ايجاد خشكي و هرگونه آسيب بر روي مو، رنگ مناسبي را بر روی مو ایجاد میکند.
- در زمان بسيار كوتاه (10 دقيقه) بر روي مو ايجاد مي‌­كند. سهولت استفاده و رنگ‌­آميزي بدون آسيب‌­رساني به مو، از جمله مزيت‌هاي شامپو رنگ استارليدي است.
- استفاده از شامپو رنگ سالم ترین روش برای رنگ آمیزی مو می باشد چرا که این رنگها از یک طرف فاقد امونیاک بوده و از طرف دیگر بدون ترکیب با اکسیدان از قابلیت ایجاد رنگ بر روی مو برخوردار می باشند
علي رغم آنكه رنگ­اميزي مو تاثير بسزايي بر زيبايي چهره افراد دارد اما استفاده از برخي رنگ موها مي­تواند باعث آسيب­رساني به بافت مو و در نتيجه خشكي و زبري موها شود. به همين دليل در فرايند رنگ­اميزي مو بايد به حفظ سلامت و مراقبت از مو نيز توجه لازم را داشت. بدين منظور شركت استارليدي شامپو رنگهاي خود را كه فاقد امونياك بوده و بدون استفاده از اكسيدان، قابليت رنگي آميزي مو را دارند به بازار عرضه نموده است.

با استفاده از شامپو رنگهاي استارليدي مي­توان در مدت زمان 10 دقيقه موها را رنگ آميزي نمود. لذا سهولت استفاده از ديگر مزاياي شامپو رنگ استارليدي است.

شامپو شماره 8.1 «استارليدي» مخصوص استفاده بانوان است كه رنگي خاكستري بسيار روشن دارد. در نتيجه براي رسيدن به رنگ خاكستري مشابه كاتالوگ، مي­بايست اين شامپو بر روي موي دكلره پايه 8 و 9 (بلوند بسيار روشن) استفاده گردد. استفاده از شامپو رنگ خاكستري بر روي موهاي تيره تر از بلوند روشن، نتيجه مطلوبي نخواهد داشت. همچنين استفاده از اين شامپو بر روي موهاي طبيعي اصلا توصيه نمي­شود چرتا كه رنگ خاكستري بر روي موي طبيعي ديده نخواهد شد.

مدت ماندگاري شامپو خاكستري 3 تا 5 شستشو است.
رنگ قهوه­اي رايج­‌ترين رنگ مو در بين بانوان با هر شرايط سني و هر رنگ پوستي است؛ اما استفاده از بسياري از رنگ موها جهت رنگ‌­ آميزي مو موجب آسيب‌­ديدگي بافت مو شده و عوارضي همانند خشكي و زبري مو را به همراه دارد. براي حفظ سلامت بافت و ساختار مو و مراقبت از آن‌ها در هنگام رنگ‌­آميزي، شركت استارليدي شامپو رنگ را به بازار عرضه كرده است. اين شامپوها فاقد آمونياك بوده و بدون استفاده از اكسيدان، موهاي فرد را به رنگ دلخواه تغيير مي‌­دهند. از مناسب‌ترين رنگ‌هاي اين شامپوها، رنگ قهوه‌­اي تيره به شماره 7.23 بوده كه رنگ قهوه­‌اي دل‌نشيني را به موهاي فرد مي­‌بخشد. براي رسيدن به اين رنگ مي‌­بايست شامپو را بر روي موي بلوند يا بلوند روشن (دكلره پايه 7 و 8) قرار داده و پس از 10 دقيقه شست‌وشو داد. همچنين استفاده از «شامپو رنگ استار ليدي مدل Dark Brown شماره 7.23 حجم 300 ميلي ليتر» بر روي موهاي طبيعي جهت رسيدن به رنگ قهوه‌­اي و نيز پوشش موهاي سفيد پيشنهاد نمي‌­شود. اصلي­‌ترين مزيت رسيدن به رنگ قهوه‌­اي با استفاده از شامپو رنگ استارليدي نسبت به ساير رنگ موها، سهولت استفاده از آن و حفظ سلامت موي مصرف­‌كنندگان است.
رنگ قهوه­‌اي روشن مورد علاقه عموم بانوان با هر شرايط سني و هر رنگ پوستي بوده و استفاده از اين رنگ در بين بانوان بسيار رايج است. اما استفاده از برخي رنگ موها، باعث آسيب‌­ديدگي بافت مو شده و موجب خشكي و زبري مو مي­‌شوند. براي حفظ سلامت بافت مو و مراقبت از آنها در فرايند رنگ­‌آميزي، شركت استارليدي شامپو رنگ شماره 8.23 را براي طرفداران رنگ قهوه‌­اي روشن به بازار عرضه مي‌كند. اين شامپو فاقد آمونياك بوده و بدون استفاده از اكسيدان، قابليت رنگ‌آميزيمو را دارد. اين شامپو، رنگ قهوه­‌اي روشن و دلنشيني را به موهاي فرد مي­‌بخشد. براي رسيدن به اين رنگ مي‌­بايست شامپو را بر روي موي بلوند (دكلره پايه 7) قرار داده و پس از 10 دقيقه شست‌وشو داد. استفاده از اين شامپو بر روي مو با رنگ بلوند روشن (پايه دكلره 8 ) قهوه‌­اي خيلي روشني را نتيجه داده اما بر روي موي پايه 9 نتيجه مناسبي نخواهد داشت. همچنين از اين شامپو براي رنگ كردن موهاي طبيعي استفاده نمي‌­شود. اصلي‌ترين مزيت استفاده از شامپو رنگ استارليدي نسبت به ساير رنگ موهاي رايج در بازار، سهولت استفاده و حفظ سلامت موي مصرف­‌كنندگان است. اين رنگ بعد از 5 تا 7 شست‌و‌شو ماندگاري خود را از دست مي‌دهد.
رنگ صورتي فانتزي مورد علاقه بسياري بانوان به ويژه بانوان جوان طرفدار مدروز مي­باشد. اين رنگ با طيف ملايم و گرم خود توانسته است نظر بسياري از بانوان جوان با پوستهاي روشن و شفاف را به خود جلب نمايد.

عليرغم جذابيت رنگ صورتي به دليل ماندگاري پايين و لزوم تمديد آن در فاصله زماني كوتاه، استفاده از اين رنگ براي برخي مصرف­كنندگان مقرون به صرفه نمي­باشد چرا كه عمدتا رنگ­آميزي مو توسط سالنهاي آرايشي صورت مي­پذيرد. براي كاهش هزينه علاقه­مندان به رنگ صورتي فشن، شركت استارليدي شامپو رنگ صورتي را به بازار عرضه كرده است. در نتيجه افراد مي­توانند به سادگي و در مدت زمان 10 دقيقه، موهاي خود را به رنگ صورتي فانتزي درآورند. همچنين به دليل عدم استفاده از آمونياك در توليد اين شامپو و نيز عدم نياز به استفاده از اكسيدان، افراد مي­توانند بدون آسيب موهاي خود را رنگ­آميزي كنند.

براي رسيدن به رنگ «صورتي» مي­بايست شامپو رنگ استارليدي به شماره 9.06 بر روي موي دكلره پايه 9 (بلوند بسيار روشن) استفاده كرد. استفاده از اين شامپو بر روي موهاي تيره­تر از پايه9، و موهاي طبيعي نتيجه­اي نخواهد داشت.

مدت ماندگاري شامپو صورتي 3 شستشو است.
رنگ ارغواني يا شرابي از جمله رنگ‌هاي فانتزي مورد علاقه بسياري از بانوان است. شامپو رنگ ارغواني برند استارليدي به شماره 8.64 رنگ ارغواني بسيار دلنشيني را به مو داده و براي افراد با پوست روشن بسيار مناسب به نظر مي‌رسد. اين شامپو براي رنگ كردن موهاي دكلره شده و نيز تمديد و شارژ مجدد رنگ موهايي كه قبلا با رنگ ارغواني رنگ شده­‌اند، مورد استفاده قرار مي‌­گيرد. براي رسيدن به رنگ ارغواني با شامپو رنگ استارليدي بهتر است اين شامپو بر روي موي دكلره پايه 8 (بلوند روشن) مورد استفاده قرار گيرد. استفاده از شامپوي ارغواني بر روي موهاي روشن­‌تر از پايه 8 (پايه 9 و يا 10) رنگ ارغواني كم­رنگ‌­تري را نتيجه داده و استفاده از آن بر روي موي بلوند (پايه 7) ارغواني تيره‌­تري را نتيجه خواهد داد. استفاده از اين شامپو بر روي موهاي تيره­‌تر از بلوند، نتيجه مطلوبي نخواهد داشت. همچنين استفاده از اين شامپو بر روي موهاي طبيعي توصيه نمي‌­شود. شامپو رنگ استارليدي فاقد امونياك بوده و به دليل عدم نياز به اكسيدان براي رنگ اميزي مو، سالم­ترين رنگ براي رنگ آميزي مو است. در نتيجه سهولت استفاده (رسيدن به رنگ دلخواه در 10 دقيقه) و عدم آسيب­‌رساني به موها از جمله مزاياي شامپو رنگ‌هاي استارليدي به شمار مي‌رود.
رنگ مسي غروب آفتاب با تركيب طيف قرمز و طلايي طرفداران زيادي به ويژه در بين بانوان با پوست سفيد و روشن دارد. شامپو رنگ مسي غروب برند «استارليدي» به شماره 7.56 براي رنگ كردن موهاي دكلره شده استفاده مي­‌شود. براي رسيدن به رنگ دل‌خواه مي­‌بايست موي دكلره به رنگ بولوند (پايه 7) باشد. استفاده از آن بر روي موهاي بلوند روشن (پايه 8) باعث مي­‌شود رنگ مسي غروب آفتاب كم‌رنگ‌­تر و بر روي موي بلوند بسيار روشن (پايه 9) رنگ مسي بسيار ضعيفي نتيجه دهد. استفاده از اين شامپو بر روي موهاي تيره‌­تر از بلوند و نيز موهاي طبيعي نتيجه مطلوبي نخواهد داشت.عمده­‌ترين مزيت استفاده از اين شامپو رنگ به جاي رنگ‌هاي دائمي، سهولت استفاده(رسيدن به رنگ دل‌خواه در 10 دقيقه) و نيز عدم آسيب­‌رساني به مو است. چرا كه اين شامپو فاقد آمونياك بوده و هنگام استفاده نياز به تركيب آن با اكسيدان نيست. لذا سالم‌­ترين شيوه براي رنگ­‌آميزي مو است. مدت ماندگاري شامپو مسي غروب آفتاب 5 تا 7 شست‌وشو است.
رنگ زیتونی از جمله رنگ‌های مورد علاقه بسیاری از بانوان در شرایط سنی و رنگ پوستی مختلف است. برای تغییر رنگ مو به رنگ زیتونی روشن می­‌بایست شامپو رنگ شماره 9.3 برند استارلیدی را بر روی موی بلوند بسیار روشن (دکلره پایه 9) قرار داده و پس از 10 دقیقه آبکشی نمود. در صورت استفاده از این شامپو بر روی موی بلوند روشن (دکلره پایه 8) رنگ زیتونی-طلایی بر روی مو ایجاد می‌­شود. استفاده از این شامپو جهت زیتونی کردن موهای تیره‌­تر از بلوند روشن (تیره تر از پایه 8) و نیز طبیعی توصیه نمی­‌شود. اصلی‌­ترین مزیت استفاده از شامپو رنگ استارلیدی نسبت به سایر رنگ موها، سهولت استفاده و عدم آسیب‌­رسانی به بافت موی مصرف­‌کننده است؛ چرا که با استفاده از این شامپو، فرد می­‌تواند بدون مراجعه به سالن زیبایی و در مدت 10 دقیقه، موهای خود را به رنگ زیتونی دل‌نشینی تغییر دهد. همچنین به دلیل عدم استفاده از آمونیاک در ساخت این شامپوها و نیز عدم نیاز به ترکیب کردن آن با اکسیدان، بافت مو آسیبی ندیده و عوارضی همچون خشکی و زبری مو را نخواهد داشت. مدت زمان ماندگاری شامپو رنگ زیتونی 3تا5 شست‌وشو تخمین زده می‌شود.
رنگ بنفش با طيف نزديك به سورمه­اي تيره مورد علاقه بسياري از بانوان به ويژه بانوان جوان داراي پوستهاي روشن و شفاف است. اما عليرغم جذابيت اين رنگ، به دليل ماندگاري پايين و لزوم تمديد آن در فاصله زماني كوتاه، هزينه بالايي را نسبت به ساير رنگها به ويژه رنگهاي تيره و طبيعي براي مصرف­كنندگان خود به همراه دارد. براي كاهش هزينه علاقه­مندان به رنگ بنفش، شركت استارليدي شامپو رنگ بنفش را به بازار عرضه كرده است. با استفاده از اين شامپو افراد مي­توانند به سادگي و در مدت زمان 10 دقيقه، موهاي خود را به رنگ بنفش درآورند.

از سوي ديگر به دليل عدم استفاده از آمونياك در توليد شامپو رنگ استارليدي و نيز عدم نياز به استفاده از اكسيدان، بانوان مي­توانند بدون آسيب، رنگ موهاي خود را تغيير دهند.

براي رسيدن به رنگ «بنفش» مي­بايست شامپو رنگ استارليدي به شماره 9.4 را بر روي موي دكلره پايه 9 (بلوند بسيار روشن) استفاده كرد. استفاده از اين شامپو بر روي موهاي تيره تر از پايه9، و موهاي طبيعي تغيير رنگي را به همراه نخواهد شد.

مدت ماندگاري شامپو بنفش 3 تا 5 شستشو است.
علي رغم آنكه رنگ­ آميزي مو تاثير بسزايي بر زيبايي چهره افراد دارد اما استفاده از برخي رنگ موها مي­تواند باعث آسيب­‌رساني به بافت مو و در نتيجه خشكي و زبري موها شود. به همين دليل در فرايند رنگ­اميزي مو بايد به حفظ سلامت و مراقبت از مو نيز توجه لازم را داشت. بدين منظور شركت استارليدي شامپو رنگهاي خود را كه فاقد امونياك بوده و بدون استفاده از اكسيدان، قابليت رنگي آميزي مو را دارند به بازار عرضه نموده است.

با استفاده از شامپو رنگهاي استارليدي مي­توان در مدت زمان 10 دقيقه موها را رنگ آميزي نمود. لذا سهولت استفاده از ديگر مزاياي شامپو رنگ استارليدي است.

شامپو شماره 9.14 «استارليدي» مخصوص استفاده بانوان است كه رنگي نقره ای بسيار روشن دارد. در نتيجه براي رسيدن به رنگ نقره ای مشابه كاتالوگ، مي­بايست اين شامپو بر روي موي دكلره پايه 8 و 9 (بلوند بسيار روشن) استفاده گردد. استفاده از شامپو رنگ نقره ای بر روي موهاي تيره تر از بلوند روشن، نتيجه مطلوبي نخواهد داشت. همچنين استفاده از اين شامپو بر روي موهاي طبيعي اصلا توصيه نمي­شود چرتا كه رنگ نقره ای بر روي موي طبيعي ديده نخواهد شد.

مدت ماندگاري شامپو نقره ای 3 تا 5شستشو است.
شامپو رنگ استارليدي فاقد آمونياك بوده و بدون ايجاد خشكي و هرگونه آسيب بر روي مو، رنگ مناسبي را در زمان بسيار كوتاه (10 دقيقه) بر روي مو ايجاد مي‌­كند. سهولت استفاده و رنگ‌­آميزي بدون آسيب‌­رساني به مو، از جمله مزيت‌هاي شامپو رنگ استارليدي است. شامپو رنگ ماهاگوني برند استارليدي، رنگ قرمز-چوبي بسيار دلنشيني را به مو داده و براي افراد با پوست روشن بسيار مناسب به نظر مي‌رسد. از اين شامپو براي رنگ­‌كردن موهاي دكلره استفاده شده و تمديد و شارژ مجدد موهايي كه قبلا با رنگ‌هاي ماهاگوني و يا قرمز، رنگ شده­‌اند استفاده مي‌­شود. مناسب­‌ترين پايه مو براي رسيدن به رنگ دلخواه، پايه 8 (بلوند روشن) است. استفاده از شامپوي ماهاگوني بر روي مو با پايه روشن­‌تر از پايه 8 (پايه 9 و يا 10) رنگ ماهاگوني كم رنگ­‌تري را نتيجه داده و استفاده از آن بر روي موي پايه 7 (بلوند)، ماهاگوني تيره­‌تري را نسبت به كاتالوگ خواهد داد. اما استفاده از شامپو ماهاگوني در موهاي تيره­‌تر از بلوند، نتيجه مطلوبي نخواهد داشت. همچنين استفاده از اين شامپو بر روي موهاي طبيعي توصيه نمي‌­شود. شامپو ماهاگوني 5 تا 7 شست‌وشو ماندگاري دارد.
بسياري از بانوان علاقمند به استفاده از رنگ مو با طيفهاي سرد و روشن هستند. در ميان رنگ بنفش روشن (سوسني) از جايگاه ويژه­اي برخوردار است. اين رنگ چهره زيبايي به افراد با پوستهاي روشن مي­بخشد.

رنگهاي فانتزي و روشن به دليل ماندگاري پايين و لزوم تمديد آنها در فاصله زماني كوتاه، براي برخي مصرف­كنندگان مقرون به صرفه نمي­باشد چرا كه عمدتا رنگ­آميزي مو توسط سالنهاي آرايشي صورت مي­پذيرد و در نتيجه هزينه بالايي براي افراد به همراه دارد. براي كاهش اين هزينه شركت استارليدي شامپو رنگ را به بازار عرضه كرده است. با استفاده از اين شامپوها، افراد مي­توانند به سادگي و در مدت زمان 10 دقيقه، موهاي خود را به رنگ دلخواه درآورند. همچنين به دليل عدم استفاده از آمونياك در توليد اين شامپوها و نيز عدم نياز به استفاده از اكسيدان، موهاي بدون اسيب پذيري رنگ مي­شوند.

شامپو رنگ «بنفش روشن» به شماره 10.4 از سري رنگهاي فانتزي روشني است كه مورد توجه بانوان زيباپسند است. براي رسيدن به اين رنگ مي­بايست شامپو را بر روي موي دكلره پايه 9 (بلوند بسيار روشن) استفاده كرد. استفاده از اين شامپو بر روي موهاي تيره­تر از پايه9، و موهاي طبيعي نتيجه­اي نخواهد داشت.
با وجود آنكه تغيير رنگ مو تاثير بسزايي بر تغيير چهره و زيبايي افراد دارد اما استفاده از برخي رنگ موها، باعث آسيب­رساني به بافت مو شده و عوارضي همانند خشكي و زبري مو را به همراه دارد. براي حفظ سلامت و مراقبت از مو در فرايند رنگ­اميزي مو شركت استارليدي شامپو رنگهاي استارليدي را كه فاقد امونياك بوده و بدون استفاده از اكسيدان، قابليت رنگي­آميزي مو را دارند، توليد نموده است. با استفاده از اين شامپو مي­توان در مدت زمان 10 دقيقه موها را رنگ­آميزي نمود. در نتيجه سهولت استفاده و عدم­آسيب­رساني به مو از مزاياي شامپو رنگ استارليدي مي­باشد.

شامپو شماره 9.2 «استارليدي» مخصوص استفاده بانوان است كه رنگي دودي به موها مي­دهد. براي رسيدن به رنگ دودي، مي­بايست شامپو را بر روي موي دكلره پايه 9 (بلوند بسيار روشن) قرارداد. در صورت استفاده از شامپو رنگ خاكستري بر روي موهاي تيره­تر از بلوند بسيار روشن، نتيجه مطلوبي نخواهد داشت. همچنين استفاده از اين شامپو بر روي موهاي طبيعي توصيه نمي­شود.

مدت ماندگاري شامپو خاكستري 3 تا 5 شستشو است.
شامپو رنگ بلوند موزي برند استارليدي به شماره 9.5 بهترين و سريع‌ترين روش براي داشتن موهاي بلوند طلايي به حساب مي‌آيد. براي رسيدن به رنگ بلوند موزي مي­‌بايست اين شامپو را به مدت 10 دقيقه بر روي موي دكلره بلوند بسيار روشن (پايه 9) قرارداده و سپس آن‌ها را شست‌وشو نماييد. در صورت استفاده از شامپو بلوند موزي بر روي موهاي بلوند روشن (پايه 8) و يا بلوند (پايه 7) بلوند تيره‌تري حاصل خواهد شد. استفاده از اين شامپو بر روي موهاي تيره­‌تر از بلوند و نيز موهاي طبيعي توصيه نمي‌­شود؛ چرا كه نتيجه مطلوبي ندارد. عمده­‌ترين مزيت استفاده از اين شامپو به جاي رنگ‌هاي دائمي، رنگ­‌آميزي مو در مدت زمان بسيار پايين و بدون نياز به مراجعه به سالن‌­هاي زيبايي است. همچنين به دليل عدم استفاده از آمونياك در توليد اين شامپوها و نيز عدم نياز به استفاده از اكسيدان در هنگام استفاده، سالم‌ترين شيوه براي رنگ‌­آميزي مو بوده و رنگ موها بدون آسيب‌­ديدگي و خشك­‌ شدن، تغيير داده مي­‌شوند. مدت ماندگاري شامپو بلوند موزي 3 تا 5 شست‌وشو است.
رنگهاي مسي با تركيب طيفهاي قرمز و طلايي طرفداران ويژه­اي در بين بانوان دارد. شامپو رنگ مسي-فندقي از سري طيف­هاي مسي برند استارليدي است كه رنگ قرمز با تن ملايمي از طلايي را به مو مي­بخشد. از شامپو رنگ شماره 6.65 استارليدي براي رنگ كردن موهاي دكلره شده و نيز تمديد و شارژ مجدد موهايي كه قبلا با رنگهاي ماهاگوني و يا مسي رنگ شده­اند استفاده مي­شود. براي رسيدن به رنگ دلخواه بهتر است شامپوي مسي-فندقي بر روي موهاي پايه 7 و 8 (بلوند و بلوند روشن) قرارداده و به مدت 10 دقيقه موها را ماساژ دهيد، سپس شستشو نماييد. استفاده از اين شامپو بر روي موهاي بلوند بسيار روشن (پايه 9) باعث مي­شود رنگ مسي-فندقي كم رنگ تري بر روي مو ايجاد گردد. استفاده از اين شامپو بر روي موهاي تيره تر از بلوند و نيز موهاي طبيعي نتيجه مطلوبي نخواهد داشت.

از جمله مزاياي استفاده از شامپو رنگ استارليدي سهولت استفاده(رسيدن به رنگ دلخواه در 10 دقيقه) و نيز عدم آسيب­رساني به مو مي­باشد. اين شامپوها فاقد امونياك بوده و به دليل عدم نياز به اكسيدان براي رنگ­اميزي مو، سالم­ترين رنگ براي رنگ­آميزي مو است.

شامپو مسي-فندقي 5 تا 7 شستشو بر روي مو ماندگاري دارد.
EnglishPersian