زیبایی مو تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی و جذابیت فرد دارد. یکی از روشهای رایج برای زیبا کردن مو، تغییر رنگ و ایجاد تنوع در رنگ آن است. به منظور تحقق این مهم، شرکت استارلیدی محصولات مختلف در رنگهای متنوع و با روشهای کابری مختلف را تولید می نماید. افراد با سلیقه و خواستهای مختلف می توانند با محصولات استارلیدی به رنگهای متنوع و زیبایی دست یابند.

تصویر

رنگ دائمی

رنگ موی ۱۲۰ میل استارلیدی در ۹۶ طیف رنگی مختلف اولین و تنها رنگ موی با آمونیاک کمتر از ۱% در بازار ایران می باشد. این محصول با استاندارد های FDA ایالات متحده آمریکا تولید شده و دارای تاییدیه رسمی از لابراتوار تخصصی .Chelab srl ایتالیا می باشد.

تصویر

شامپو رنگ

حاوی 14 رنگ فانتزی و طبیعی ( ماهاگونی، خاکستری، نقره ای، دودی، بنفش روشن، صورتی، بنفش، ارغوانی، مسی _ فندقی، مسی غروب آفتاب، بلوند موزی، قهوه ای روشن، قهوه ای تیره، زیتونی )
رنگ آمیزی سریع ( تنها در 10 دقیقه ) و فاقد آمونیاک

تصویر

اکسیدان

اکسیدان های استارلیدی با خاصیت ضد حساسیت و ضد قرمزی بوده و در تولید آنها از مواد اولیه آلمانی استفاده شده است.کرمهای اکسیدان شرکت استار لیدی با استفاده از مرغوبترین مواد اولیه اروپایی در چهار نوع ۳، ۶، ۹ و ۱۲ درصد در حجم های مختلف تولید می شوند...

تصویر
EnglishPersian