تصویر

رنگ موی ۱۲۰ میل استارلیدی در ۹۶ طیف رنگی مختلف اولین و تنها رنگ موی با آمونیاک کمتر از ۱% در بازار ایران می باشد. این محصول با استاندارد های FDA ایالات متحده آمریکا تولید شده و دارای تاییدیه رسمی از لابراتوار تخصصی .Chelab srl ایتالیا می باشد.

به دلیل استفاده پایین از آمونیاک در تولید رنگ موهای استار لیدی و نیز رعایت استانداردهای FDA امریکا در تولید این رنگها، اتفاده از رنگ موهای استارلیدی نه تنها رنگی پایدار و شفاف را به موهای مصرف کنندگان می بخشد بلکه باعث جلو گیری از عوارضی همچون خشکی، ریزش، سوزش و آسیب پذیری مو و پوست افراد در حین رنگ کردن میشود.
علاوه بر رعایت اصول تولید رنگ موی سالم در تولید رنگ موهای استارلیدی، از افزودنی های طبیعی همانند کراتین، عصاره آلوئه ورا، پروتئین شیر و ویتامین های C و B۵ برای حفظ بهبود براقیت و نرمی مو نیز استفاده شده که باعث افزایش کیفیت این محصول شده است.
- ویتامین B۵: برای ویتامینه کردن مو و جلوگیری از ریزش مو در اثر استفاده از رنگ مو.
- ویتامین C: جهت ویتامینه کردن موها و جلوگیری از تغییر رنگ طبیعی موها پس از رنگ کردن و نیز تغییر رنگ پوست سر در اثر تماس مداوم با رنگ مو.
- کراتین: به منظور ترمیم بافت تارهای موی تضعیف شده و جلوگیری از آسیب دیدگی آنها در فرایند رنگ آمیزی مو.
- عصاره آلوئه ورا: بری جلوگیری از خشک شدن مو در هنگام رنگ آمیزی و افزایش براقیت موها.
- پروتئین شیر: پروتئین شیر باعث حجیم شدن موهای نازک، بازسازی موهای آسیب دیده، کاهش خشکی موها و ایجاد لطافت در آنها میشود.
EnglishPersian